Форма входу

Пошук

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
П`ятниця, 19.10.2018, 06:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Маріупольський професійний ліцей сфери послуг
Головна | Реєстрація | Вхід
Кравець


Кравці — це фахівці, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Професія «Кравець» має стародавню історію і у всі часи вважалася почесною, адже від таланту і смаку кравців залежав зовнішній вигляд як простих городян, так і самих високопоставлених персон. Це було пов'язано з тим, що аж до кінця XIX століття кравці займалися всіма етапами виготовлення одягу — від проектування моделей до їх пошиття і декорування. Секрети кравецького мистецтва накопичувалися протягом тисячоліть. Проте найбільшого підйому майстерність виробництва одягу досягла з винаходом швейних машин. Механізація всіх швейних процесів призвела до виникнення нових технологій, нових способів обробки одягу і до їх подальшого вдосконалення. 

Сьогодні до якості виготовлення одягу пред'являються дуже високі вимоги. У зв'язку з цим сучасний кравець повинен бути високоосвіченою людиною, якій вже недостатньо просто умілого володіння певним набором механічних операцій. Кравець у наш час є технічно грамотним фахівцем, що вміє самостійно вирішувати поставлені виробництвом завдання. 

Модельєри-конструктори проектують нові моделі одягу, розробляють креслення конструкцій цих моделей, по яких потім виготовляються лекала для крою, продумують в деталях весь процес виконання моделей.  Модельєри диктують нові напрями і стилі моди.

Сьогодні бути красиво одягненим, говорять кравці нашого ліцею, як ніколи просто. Наряд „від Кутюр” з особистого ательє у наш час не є проблемою. Охопити цілий світ творчих ідей - кредо нашого життя і планів на майбутнє.

         

Кравцю потрібно мати схильність до творчої діяльності, інтерес до нового, здібність до нестандартного мислення, розвинений окомір, художній смак і сприйняття кольору. Багато у чому успіх праці кравця залежить від уміння спілкуватися з клієнтами, помічати особливості їх стану, поведінки і характеру.

У нашому ліцеї за фахом "Кравець-модельєр" можна отримати високу професійну підготовку.


                   


Для цього в ліцеї створена гарна матеріальна база - світлі й просторі кабінети; спеціально обладнані швейні майстерні; сучасні комп'ютерні класи. 


         


         


         

Виробниче навчання учні проходять у різних ательє міста.

Кравці можуть працювати на швейних фабриках і займатися масовим виробництвом одягу, а можуть, працюючи в ательє, шити одяг на індивідуальне замовлення.

Наші випускники після закінчення ліцею працюють на фабриці «Фея», швейних фірмах, приватних ательє міста.

Наші учні постійно приймають участь у конкурсах професійної майстерності, виставках технічної і декоративно-прикладної творчості.


         


Професія кравця одночасно є однією з найдавніших і найсучасніших, тому що потреба в кравецьких послугах існує постійно.

                                    Цю професію не можна не полюбити.

Який художник ти — така твоя картина,
Якого рівня ти поет — така і рима.
Яку гітару маєш — такий ти музикант,
Який ти модельєр — такий на штанцях кант.

А хто кравцем сьогодні бути згоден –

Повинен шити одяг тільки модний.
Наша адреса: 
87535 Україна 
Донецька обл. м. Маріуполь 
пр. Карпова, 18
Тел.: 38-22-41 ; 38-45-57; 51-83-83Copyright MyCorp © 2018