Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Понеділок, 24.09.2018, 13:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Маріупольський професійний ліцей сфери послуг
Головна | Реєстрація | Вхід
Електрогазозварник


Зварка - це один з основних процесів виготовлення і ремонту виробів у різних галузях промисловості, будівництва і транспорту. Без зварки неможливе виробництво автомобілів, кораблів, літаків, мостів, котлів, турбін та інших конструкцій. Тому працівники цього фаху дуже потрібні у промисловості.

                     

У третьому тисячолітті зварка є одним з провідних технологічних процесів. Більше половини світового споживання сталевого прокату йде на виробництво зварних конструкцій. Зварюють майже всі метали на землі, в морських глибинах і в космосі. Більше половини валового національного продукту створюється за допомогою зварки і споріднених з нею технологій. 
На наших підприємствах зростають потужності по виробництву зварних виробів, постійно ведуться розробки по підвищенню зносостійкості деталей в механізмах. 
Поширеним і прогресивним процесом розділення металу і його поверхневої обробки є термічне різання: кисневе, газолазерне та інше. 
Для оволодіння професією, отримання міцних знань і умінь, учням необхідно отримати теоретичні знання з будови, принципів роботи та обслуговуванню апаратури й устаткування для зварки, з техніки і технології зварювальних і різальних робіт. Всі ці необхідні знання учні отримують у ліцеї. 

Ця професія сучасна і має попит на ринку праці. Щоб стати кваліфікованим зварником, необхідно досконало засвоїти теоретичні знання, закріпити практичні навички, бути фізично сильним, витривалим, відповідальним, мати художнє мислення, щоб творити з металу красу. Випускники ліцею працюють у різних галузях господарства. 

Вивчення теоретичних основ зварювального виробництва у поєднанні з виробничим навчанням дозволить вам стати кваліфікованими зварниками. 

                 

  Під час навчання учні вивчають призначення, будову і принцип дії різноманітних пристроїв і апаратів, вчаться креслити згідно стандартів електричні схеми, а на уроках виробничого навчання придбані теоретичні знання закріплюють на практиці
  Для вивчення спецдисциплін у ліцеї є спеціальні кабінети та лабораторії з необхідним устаткуванням. Виробниче навчання учні проходять на підприємствах міста: ВАТ «Азовмаш», ВАТ МЗТМ, «Азовелектросталь», Міськводоканал.
  По закінченні ліцею учні отримують диплом кваліфікованого робітника державного зразка з професії електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт з привласненням 2, 3 і 4 розрядів. Четвертий розряд отримують при вивченні спецдисциплін на високому рівні. 

Наші випускники працюють на підприємствах: "Азовмаш", ВАТ МЗТМ, «Азовелектросталь», Міськводоканал і продовжують навчання у вищих навчальних закладах. 


       


Ми працюємо в епоху прогресу,
А колись ще не знав і Платон:
Як з’єднав металеві процеси
Геніальний учений Патон.
Запальник, рукавиці і маска,
Водень, кисень, аргон і пропан –
Вогняна, феєричная казка,
Зазвучала, як новий орган
.
Електричні напівавтомати,
Електродів бенгальський вогонь
Розсипають, мов зоряні шати,
Наші хлопці із теплих долонь.
Він складний, науковий, просторий –
Світ металів – з’єднання ідей.
І в конструкціях легких, прозорих
Важка праця звичайних людей
.
Знають, як керувати дугою,
Наче лицарі носять шолом,
Якщо хочеш – здобудь перемогу!
Подолай перешкоди в собі,
Обери ту єдину дорогу,
Що відкриє таланти в тобі.

Наша адреса: 
87535 Україна 
Донецька обл.м. Маріуполь 
пр. Карпова, 18
Тел.: 38-22-41 ; 38-45-57; 51-83-83






Copyright MyCorp © 2018